Araçlarınızı teslim aldığınız andan itibaren sizlere faydalar sağlayacak şekilde bakımdan lastik değişimine, hasar takibinden yedek araç hizmetine, araç muayenesinden mtv ödemesine, trafik sigortasından araç kaskosuna kadar her konuda 7/24 destekler sunuyoruz.


 

Seçkin marka ve modellerden oluşan geniş portföyümüz ve güçlü tedarikçilerimiz sayesinde, talebiniz doğrultusunda yüzlerce araç içerisinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçları kiralayıp kullanmanızı sağlıyoruz.


Araçlarınız için ayıracağınız finansman kaynaklarını işletmenize aktarmanızı sağlıyoruz. Araçlarınız için toplu olarak ödeyeceğiniz fonu işletmenizin ihtiyaçları ölçüsünde daha verimli kullanıp bize sadece kullandığınız aracın ücretini ödüyorsunuz. Kullanmadığınız araç için herhangi bir ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız.


Üreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde bakım ve onarımlarını yaptırır, teknik arıza yapan araçların onarımlarını üstleniriz. Kaza yapan veya teknik arızalı olan araçlarınızı yetkili servislerde onarımını sağlarız.


Hizmet verdiğimiz araçların 50.000 kilometrede bir lastik değişimini gerçekleştirir, ayrıca mevsimsel lastik değişim taleplerini organize eder, lastik değişim hizmetinizi size en yakın anlaşmalı yetkili lastik bayisinde gerçekleştiririz.


Kiralama süresince araçlarınızın muayene sürelerini takip ederek araç kullanıcılarınızı gerekli işlemler için yönlendirir, araç muayenelerinin eksiksiz yapılmasını sağlarız .


Kiraladığınız araçların motorlu taşıt vergilerini takip edip düzenli olarak ödenmesini sağlıyoruz. Motorlu taşıt vergisi ödemesi için ayıracağınız zamandan tasarruf edip daha verimli kullanabilirsiniz.


Aracınızın onarım işlemlerinin sözleşmenizde belirtilmiş olan hizmet süresini aşması durumunda ya da aracınızın çalınması durumunda işinizin devamlılığını sağlamak için araç kullanıcılarımıza muadil(yedek) araç temin ederiz.


Şirket aracınızın kazaya karışması veya arızalanması halinde araç kullanıcılarınıza yol yardım hizmeti sağlarız. Arızanın durumuna göre aracınız, yerinde onarılır ya da en yakın yetkili servise ulaştırılır. Böylelikle, iş devamlılığınız sağlanır ve operasyonlarınızda kesintiye uğramazsınız.